Вихрен завърши 0:0 с Нортхемптън в контрола

снимка: БГНЕС

Вихрен завърши наравно 0:0 с английския Нортхемптън в първи мач от международния турнир в германския град Гох.

 

Момчетата на Филип Филипов играха по-добре от своя опонент през всичките 90 минути , но пропуски на Шукардиня, Андерсон и Бизани доведоха до нулевото равенство, съобщава "Дарик Радио". Своите положения имаха и британците, но добро представяне на вратата за Вихрен имаше италианският страж Лучани Льор.

 

Днес възпитаниците на Филип Филипов ще проведат две тренировки, а утре е вторият им двубой от турнира. Зелените от Сандански ще срещнат домакините от Гох. /БГНЕС