
снимка:
abc.net.au
Играчите на Нюкасъл Стивън Тейлър и Марк Видука подновиха пълноценни тренировки със "свраките" и ще могат да играят в неделното дерби на Тайнсайд с Мидълзбро.
Тейлър не бе играл от началото на месеца, след като получи контузия в слабините в мача с Астън Вила.
Австралийският нападател Видука пък отсъстваше от дълго време заради травма в ахилеса.
Временният мениджър на Юнайтед Джо Киниър заяви:
"Страхотно е, че ще мога да използвам Тейлър и Видука. Следващите два дни ще видя как се развива техния фитнес и ще взема решение дали двамата ще могат да играят срещу Боро".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ