Видима Раковски уговори Николай Чипев

Видима-Раковски победи с 1:0 Пирин /Гоце Делчев/ във втората си контролна среща по време на лагера си в Кресна, съобщава официалният сайт на клуба от Севлиево.

Единственото попадение в мача реализира Ангел Русев 15 минути преди края на мача. Той се възползва от грешка в отбраната на Пирин и с точен удар откри резултата.

В контролата взе участие и новото попълнение в севлиевския тим - Николай Чипев, който влезе в игра през второто полувреме. Mачът се игра в близкото до Сандански село Склаве.

Видима-Раковски започна мача в състав : Ивайло Василев, Атанас Дреновички, Георги Иванов, Димитър Наков, Калин Щърков, Георги Стойчев, Максим Стойков, Руслан Иванов, Кристиян Тафраджийски, Тодор Колев и Милен Тонев.

По-късно се включиха и Николай Митев, Цветомир Панов, Евгени Игнатов, Михаил Минков, Самет Ашимов, Ахмед Хикмет, Ангел Русев, Християн Кожухаров, Добрин Петров и Николай Чипев.

Видима-Раковски привлече още едно ново попълнение през зимната пауза, след като се договори с Николай Чипев. Той е юноша на ЦСКА, а през есенния полусезон игра в Монтана.

Чипев разтрогна днес договора си с бившия си клуб и вече е в лагера на Видима-Раковски в Кресна. Той дебютира в днешната контрола на Видима с Пирин /Гоце Делчев/, информира БТА.