Невероятна случка се разигра по време на футболен двубой в Кувейт в този петък.

Срещата между отборите на Ал Сулаибикхат и Ал Кувейт бе спряна за около три минути защото вратарят на домакините изпита остра нужда за тоалетна.

Такова нещо трудно може да бъде видяно по световните футболни терени. Обикновено футболистите успяват да сдържа физиологичните си навици или най-малко гледат да не пият много вода преди футболните срещи.

Всички обаче си спомняме Йенс Леман, който не издържа на един мач и отиде да се изпикае на рекламните банери зад вратата. Незнайно защо вратарите май имат по-бърз метаболизъм.

След двубоя обаче се появиха и много конспиративни теории за това защо вратаря е ходил до тоалетната. Домакините от Ал Сулаибкхат загубиха с 1:5. Според някои от феновете по този начин вратаря се е опитал да даде малко почивка на своите съотборници, които да се поукопитят след мач.