(ВИДЕО) В родната Първа лига падна най-чудатият гол на годината! Морето потопи Монтана

снимка: lap.bg

Черно море тресна Монтана с 2:0 като гост в двубой от 15-ия кръг на Първа лига. Головете за успеха на гостите на стадиона в Ловеч реализираха Бакари в 25-ата минута и Паланков в 69-ата минута на срещата.

Първото попадение със сигурност ще попадне в международния тв обмен. То беше изключително каръшко. Вратарят на домакините Христо Иванов направи неописуема глупащина и буква;но подари гола на "Морето".

До края на полувремето домакините опитаха да стигнат до попадение, но Контохристос не намери целта в 43-ата минута на двубоя.

През втората част отново Черно море демонстрира класата си и беше по-добрият тим на терена. Маркиньос от Монтана, който се появи като смяна пробва да затрудни Коварж, но не успя да го преодолее в 63-ата минута.

Черно море направи резултата 2:0 в своя полза, след като с чудесен изстрел извън наказателното поле Паланков не остави шансове на клетия страж Христо Иванов.

До края на двубоя Черно море успя да затвори мача и спечели поредните си 3 точки, а с тази победа момчетата на Георги Иванов - Гонзо излезе на 3-ото място с актив от 27 точки, но с мач повече от ЦСКА. Монтана е на последното 14-о място с 8 точки.