Вчера турския гранд Галатасарай постигна убедителна, но трудна победа над слабака Ордуспор с 4:2.

„Чим бом" губеше с 0:2 на почивката, но през втората част показа класа и само за 20 мин отбеляза 4 попадения.

Всичко в мача вървеше добре за Галатасарай до 15 минута. Тогава вратарят на отбора Фернандо Муслера и защитникът Селчук Инан сътвориха кандидат за автогол на сезона.

Стражът улови една центрирана топка и при опита си да създаде възможност за бърза контра атака уцели изтеглящия се вече Инан. Ударът по топката бе доста силен и параболата, с която тя се оплете в мрежата на Муслера едва ли може да бъде повторена. Още по-интересното в ситуацията е, че защитника е на не повече от два метра от вратаря.

Вижте положението и преценете сами кой е виновен - дали вратаря, който не видя защитника или бавноизтеглящият се бек: