снимка: youtube.com

Снощи Германия загуби от САЩ в контрола, която се игра в американската столица Вашингтон. Бундестима отстъпи с 4:3 и не успя да постигне поне частичен обрат, след като до 79 минута губеше с 4:1.

През първото полувреме "янките" поведоха с 2:1, като второто попадение бе автогол на младия вратар Марк-Андре Тер Щеген.

Бенедикт Хьоведес върна топката към стражът на Борусия Мьонхенгладбах, който сътвори комичен автогол, подобен на този, който Николай Михайлов допусна в групите на Шампионската лига с екипа на Левски.

Тер Щеген направи залъгващо движение, за да се освободи от пресиращия го нападател, но топката му избяга и спокойно влезе във вратата на Германия, а младокът сам не знаеше какво да прави - да се смее или да потъне в земята от срам.

Вижте и сами проявата ала "Ники Михайлов" на една от големите надежди на немския футбол: