Снощи Реал Мадрид успя да стигне до пълен обрат при гостуването си на „Олд Трафорд" и след победа с 2:1 Манчестър Юнайтед се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига.

Ключовият момент в срещата бе 57-та минута, когато съдията Джунейт Чайър изгони с директен червен картон крилото на „червените дяволи Луиш Нани. Португалецът вдигна високо крака си и удари с бутоните Алваро Арбелоа в областта на гърдите, а реферът бе категоричен в решението си.

В този момент резултатът бе 1:0 в полза на домакините, но след изгонването на Нани Реал Мадрид стигна до пълен обрат - 2:1 и с общ резултат 3:2 се класира за следващата фаза на надпреварата.

Ситуацията обаче предизвика множество дискусии и коментари. Трябваше ли наистина да бъде изгонен Нани за действието си срещу Арбелоа или картонът бе пресилен.

Sporta.bg ви предлага видео от спорната ситуация. Сами преценете правилно ли бе решението на реферът Джунейт Чакър или не.