Босненският национал Миралем Пянич вкара два гола, а Алесандро Флоренци вкара един и подаде за още един при победата на италианския Рома с 4:1 над ФК Торонто в контрола, играна снощи.

Пянич, който се появи на терена като резерва преди почивката още, вкара за 3:1 в 67-ата минута от фаул, а в 87-ата наказа грешка на вратаря на канадците Килиан Робъртс и покачи на 4:1.

Иначе Торонто, който играе в Мейджър-лигата, откри резултата в 15-ата минута чрез автогол на капитана Николас Бурдисо. Флоренци изравни в 25-ата минута, а Марко Бориело направи 2:1 в 33-ата.

Франческо Тоти и новото попълнение Кемин Строотман влязоха в игра в последните 20 минути, а Даниеле де Роси дори не се съблече по екип, посочва БТА.