В главно действащо лице на срещата между Левски и Литекс се превърна съдията Ахмед Ахмед.

Двубоят завърши 1:0 с победа на Левски след гола на Гари Родригес в 22-та минута. През втората част Литекс натисна и стигна до гол в последната минута, който бе отменен.

Големият проблем беше заради това, че Ахмед Ахмед отмени гола, но след това го зачете. Футболистите на Литекс започнаха да се радват , но след това той им заявил, че „няма гол".

Това съвсем естествено вбеси Христо Стоичков, който заяви, че това е подигравка с целия труд и че няма да прости на съдията. Камата дори припомни как „един францизун е ограбил цяла България през 1994 година".

Цялата ситуация се случва във втората минута на даденото от съдията продължение на мача. Момчил Цветанов центрира към наказателното поле, където след разбъркване Базил де Карвальо изби топката от голлинията, а след това Бодуров я вкара в мрежата на Левски.

Съдията отмени гола, но от повторенията не се вижда защо се случва това. Според обясненията на самия съдия „той не е отменял гол защото е свирил фаул в нападение още преди топката да влезе във вратата на „сините".

Защитникът на Литекс Николай Бодуров заяви след мача, че съдията му е обяснил, че е свирил фаул на Александър Цветков срещу Базил де Карвальо.

Така решението на съдията остава съмнително. Преценете сами дали имаше нарушение в нападение:

szólj hozzá: l-lit