Критиките по адрес на италианския шампион Ювентус започват да стават все по-силни, особено след дербито с Интер на "Ювентус Стейдиъм" през уикенда.

"Нерадзурите" спечелиха срещата с 3:1 и прекъснаха серията от 49 мача без загуба на торинци, но съдийските отсъждания отново предизвикаха истинска буря на Апенините.

Очевидна засада не бе сигнализирана при гола на Артуро Видал в първата минута, а Стефан Лихтщайнер спокойно можеше да бъде изгонен с втори жълт картон още преди почивката.

През този сезон оплакванията срещу Юве в тази насока не са едно и две, като особено фрапантен е и примерът от Сицилия. Тогава "бианконерите" спечелиха с 1:0 гостуването си на Катания, но отново с гол от засада.

Преди това пък попадение на домакините не бе зачетено поради неясни причини.

Фаворизират ли италианските рефери Ювентус? Може би следното видео ще ви помогне да прецените: