(ВИДЕО) Неймар ги запука в дебюта си с гол и асистенция! Играч си заби уникален автогол

снимка: Sports Illustrated

Неймар ознаменува първия си мач за ПСЖ с блестяща игга, гол и асистенция. Грандът от столицата си осигури втора поредна победа от началото на сезона, след като се наложи с 3:0 над Гингам като гост. Срещата бе и дебют за 222-милионната покупка на парижани Неймар.

4168543

През първата част двата тима не си отбелязаха гол, но играчите на Унай Емери наложиха натиск през второто полувреме това даде необходимия резултат.

След подновяването на играта Икоко си вкара уникално безумен автогол, а в 62-ата Единсон Кавани удвои. 8 минути преди края на срещата пък дойде момента на Неймар, който от 4 метра опъна мрежата на празна врата.