Тази седмица футболните терени ни предложиха още едно много забавно изпълнение. Винаги, когато някой футболист си вкара автогол това предизвиква за емоции при феновете.

Вчера гръцкия Панатинайкос си отбеляза най-смешния автогол в последните месеци, след като защитника Сеитаридис върна топката в неговата врата.

Всичко се случва в 25-та минута при резултат 0:0, когато вратаря на гърците излезе да изчисти топката извън наказателното поле.

След това тя попадна в Георгиос Сеитаридис , който я върна още по-назад към последния в отбрана. Той обаче не успя да я спре и тя попадна в неговата врата.  Този автогол обаче не се оказа толкова злощастен защото в последната минута на мача Панатаинайкос успя да изравни резултата.