Отборът на Милан отново показа, че играе до последната секунда след като „росонерите" изравниха на Аякс в даденото от съдията продължение на мача.

Двата отбора завършиха 1:1 в среща от Шампионската лига, като головете паднаха в последната минута на мача и продължението от съдията.

Милан допусна гол в края на мача и домакините от Аякс се виждаха победители. Тогава дойде 92-та минута, когато Марио Балотели падна на земята след съприкосновение с  Ван дер Хорн.

Съдията реши, че холандският защитник е извършил нарушение и даде дузпа за „росонерите". Балотели бе точен от бялата точка за разлика от последния път, когато пропусна първата си дузпа в своята кариера срещу Наполи, а по-късно получи и червен картон.

Ситуацията за дузпата обаче е много спорна, като дори феновете на Милан не могат категорично да заявят, че има нарушение.

Вижте сами и коментирайте - имаше ли нарушение срещу Балотели:

Дори и феновете на Милан коментираха в Instagram, че в тази ситуацията дузпата е много спорна: