снимка: Guliver/Getty Images

Лондонският Тотнъм официално даде старт на летните контроли, след като снощи воденият от Андре Вилаш-Боаш състав завърши 1:1 при гостуването на отбора от Първа лига Суиндън.

Единственият гол за "шпорите" отбеляза голямата звезда на тима Гарет Бейл, който на практика и спаси Тотнъм от поражение срещу далеч по-непретенциозен съперник.

Около бъдещето на уелсеца продължава да се спекулира, като той е обект на интерес от страна на испанския Реал Мадрид. На този етап обаче изглежда, че Бейл ще остане в Северен Лондон за поне още един сезон.

Гарет Бейл изведе Тотнъм напред след само 15 минути игра, когато превъзходен негов изстрел намери един от горните ъгли.

"Шпорите" обаче изпуснаха победата петнадесет минути преди края, когато рикошет след удар на Анди Уилямс заблуди ветерана Брад Фридъл.

Мениджърът на гостите Андре Вилаш-Боаш направи куп промени в течение на мача, като единствен исландецът Гилфи Сигурдсон игра повече от час на "Каунти Граунд".