
Вицепрезидентът на УЕФА Сенер Ерджик отвърна на Жозе Моуриньо. Както е известно португалският специалист нападна европейската централа след първия полуфинален двубой от Шампионската лига между Реал Мадрид и Барселона спечелен от каталунците с 2:0. Тогава Моуриньо обвини УЕФА, че помага на Барселона със съдийските назначения като една от връзките между двете институции е спонсора на Уницеф. В крайна сметка Реал отпадна след вчерашния реванш с общ резултат 1:3.
„Моуриньо най-накрая намери виновника за загубата на Реал Мадирд. Не знаех, че съм такъв велик играч, че мога да победя неговия отбор," заяви Ерджик.
„Имах много контакти с Уницеф още преди Моуриньо да знае какво е футбол. В момента нямам никакви контакти с тях, но дори и да имах нямаше да е проблем," добави Ерджик.
„Спомням си филма „Добрият, Лошият и Злият. Може би е време Моуриньо да заиграе Добрият. Той вече играе достатъчно време останалите две роли," завърши Ерджик.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ