Везенков ниже нов дабъл-дабъл в Гърция

Отборът на Арис постигна трета победа в първенството на Гърция по баскетбол за мъже. Тимът от Солун победи като гост КАОД със 74:70 (14:10, 20:21, 24:15, 16:24) точки в четвъртия кръг.

Българският национал беше най-добър за гранда от Солун. 19-годишният Везенков се отчете с 13 точки, 12 борби, 1 асистенции и 1 отнета топка за 31 минути като титуляр.

Така до момента тимът на Везенков е с 3 победи, като се очаква решение за прекратения двубоя с ПАОК.

Университатя Клуж загуби с 64:76 точки от гостуващия Енергия в среща от петия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Румъния.

За домакините Васил Кьосев завърши с 5 точки, 2 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 22 минути като резерва. Университатя е на предпоследно място в подреждането с пет загуби от началото на сезона.