Вестерман: Не сме загубили шанс за титлата

снимка: БГНЕС

Звездата на Шалке 04 Хейко Вестерман остана оптимистично настоен, въпреки загубата с 1:2 от Байерн Мюнхен снощи.

 

"Дадохме най-доброто от себе си, точно както и Байерн. Те просто бяха по-безпощадни пред гола и вкараха две попадения от две възможности. Няма нужда да казвам, че за нас това беше горчив хап и сега трябва здраво да се потрудим, за да си върнем мястото сред лидерите. Но ако продължаваме да играем такъв футбол, не се притеснявам за бъдещето. Сигурен съм, че все още имаме шансове за титлата", завърши Вестерман.

 

В следващия кръг "миньорите" гостуват на един от лидерите във временното класиране Байер Леверкузен.