Верея отстъпи на Ботев (Гълъбово)

снимка: fcvereya.bg

Новакът в Б група ФК Верея загуби с 2:3 от Ботев (Гълъбово) в контролна среща която се игра тази сутрин на помощния терена на "Трейс Арена" в Стара Загора.

Домакините от Верея откриха резултата в 14-та минута чрез защитника Цветомир Радев, който се възползва от подаване на Милен Митев и с удар от наказателното поле вкара за 1:0.

В 27-та минута тимът от Гълъбово изравни. Иван Винков беше изведен от Георги Вълев в наказателното поле и крилото прати топката в долния десен ъгъл за 1:1.

Иван Винков изведе Ботев напред в резултата в 35-та минута, когато гостите организираха триходова комбинация. Тошев намери Вълев, който продължи към Канев, който изведе Винков на стрелкова позиция и той не сгреши за 1:2.

ФК Верея стигна изравняване в 45 -та минута, а автор на попадението стана Стелиян Евтимов, който стреля с глава във гълъбовската врата след центриране на Османов.

След почивката бяха извършени доста смени в двата отбора, а Ботев вкара трети гол в 66-та минута, като във вратата на ФК Верея се разписа Мартин Гунев с удар от десетина метра.

Старозагорският тим пропиля няколко възможности в края на мача, а пропуски направиха Карагарен, Митев и Идризов.