
снимка:
БГНЕС
Вердер Бремен записа първа победа в Бундеслигата, след като се наложи с 3:0 над гостуващия Енерги Котбус в мач от 4-ия кръг на немското първенство.
Домакините от Бремен бяха по-добрия отбор в мача и закономерно стигнаха до победата след голове на Диего в 75-та, Торстен Фрингс в 80-та и Бубакар Саного в 83-та минута.
За Енерги титуляр започна Станислав Ангелов, а другият българин в отбора от Котбус - Димитър Рангелов влезе като резерва в 58-та минута. Двамата обаче не успяха да помогнат на отбора си и Енерги си тръгна от Бремен с пасив от 3 гола.
Видео от срещата може да видите ТУК>>






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ