Вердер държи Байерн с човек по-малко на полувремето

снимка: spox.com

Отборът на Вердер Бремен се справя с натиска на гостуващия тим на Байерн Мюнехн и пази нулевото равенство в срещата от 22-рия кръг на немската Бундеслига на Весерщадион.

 

Домакините останаха с човек по-малко в 16' на двубоя след като Налдо получи директен червен картон.

 

Пропуски пред вратата на "зелените" записаха Франк Рибери и Мирослав Клозе, а единственото положение за Вердер бе още в началото на двубоя, когато Месут Йозил прати топката право в ръцете на Михаел Ренсинг.