Венгер разочарован от своите

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер беше бесен на футболистите си след изпуснатата победа на неговия тим срещу Тотнъм в мача от междинния кръг в английската Висша лига. Арсенал водеше с 4:2 минута преди изтичането на редовното време и допусна изравняване на своя „Емирейтс" с голове на Джармейн Джинас и Аарън Ленън.

 

„Много съм ядосан", заяви Венгер след мача. „Трябва да се вгледаме в себе си и да се развиваме. Играчите ми се представиха много зле. Бяхме две класи над Тотнъм, но те успяха да постигнат своето. Това е разочароващо. Проблемът с опита ще се реши с интелигентност, те ще започнат да се учат от грешките си. Трябва да направим така, че това да не се повтаря.", добави още французинът.