
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е на мнение, че победата на тима му срещу Манчестър Сити е ключов момент за сезона на "артилеристите".
Арсенал победи "гражданите" с разгромното 3:0 като гост с голове на Насри, Сонг и Бендтнер и е на комфортното 2-ро място в класирането на Висшата лига с актив от 17 точки след 9 изиграни кръга.
"Мачът срещу Манчестър Сити беше ключов за нас, защото не можехме да си позволим, да загубим", заяви Венгер.
"За нас бе важно да не изостанем от лидерите в класирането и поради това победата срещу "гражданите" е много ценна. Мисля, че разполагаме със страхотен състав и играем добър футбол", допълни мениджърът на Арсенал.
"Искам всички играчи да се почувстват важни и значими за тима. В Арсенал има невероятен отборен дух и настроение. Мисля, че хората усещат това и виждат, че всеки един футболист е на точното място и е от полза за клуба", добави Арсен Венгер.
"Рамзи, Вермален и Робин ван Перси също ще се завърнат в състава, както го направиха редица от основните ни футболисти, и тогава ще станем още по-силен отбор", завърши Венгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ