
След изключително неуспешен сезон за Арсенал, през който отборът отпадна от надпреварата за Купата на Лигата и се намира на неприятното пето място в Премиършип се появиха съмнения, че френският специалист може и да се оттегли от треньорското място. Тези слухове обаче бяха опровергани от самия Венгер
"Подписал съм договор до 2011г и до тогава нямам намерение да ходя където и да било другаде," категоричен бе той.
Тази новина се оказа особено добра и за капитана на Арсенал - Фабергас, който беше заявил, че ако това се случи неговото оставане в отбора също ще бъде поставено под въпрос.
"Ако той (Венгер) напусне клуба, тогава, разбира се, ще се замисля върху собственото си бъдеще на Емирейтс. Най-вероятно аз също бих напуснал в такъв случай", заяви испанският национал пред Дейли Мирър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ