Венгер никога не се е ядосвал толкова

Арсен Венгер е бил по-бесен от всякога на почивката на мача на Арсенал срещу Ливърпул, обяви капитанът на лондонския тим Микел Артета, който беше на терена при получените четири гола през първите 45 минути.

Арсенал загуби с катастрофалното 1:5 и сдаде първото място във временното класиране на Висшата лига, за което Венгер е излял своя гняв върху футболистите.

"Мениджърът беше наистина ядосан на почивката. Това обаче беше нормално, защото не играхме добре.

Мисля, че не съм го виждал никога по-бесен. Вече имахме два ужасни мача през този сезон. Този мач, както и онзи срещу Манчестър Сити, се преглъщат много трудно.

Трябва да реагираме и да поправим нещата за следващия мач, защото не можем да се върнем в миналото и да поправим този", каза Артета, който вкара единствения гол за своя тим на "Анфийлд", припомня БТА.