Венцислав Живков: Момчетата се бориха мъжки, но разликата е очевидна

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Изпълнителният директор на ЦСКА Венцислав Живков смята, че "червените" са нямали късмет в последния си мач от групите на Лига Европа с Порто, завършил с победа с 3:1 за португалския гранд. Според

 

"Видя се, че нямаме спортен шанс в тези евротурнири. Играхме добре, можеше да завършим наравно, но късметът ни изневери, момчетата се бориха мъжки, но разликата е очевидна. Аз лично съм доволен, знам какво се случва в клуба, знам за всички проблеми, искаме да играем футбол, ЦСКА се запазва като име, като авторитет, нещата ще вървят в добра посока", каза Живков след мача.

 

"Няма конкретни имена, ще има обсъждане с ръководството и ще има ясна позиция кой ще продължи да играе за ЦСКА, ще имате информация за всичко, което се случва".

 

Живков каза няколко думи и за зимната селекция на ЦСКА, като потвърди информациите, че се водят преговори със Светослав Дяков и Галин Иванов, но на този етап нищо не е окончателно. Относно евентуална продажба на Спас Делев, Живков каза, че за него има оферти, но все още няма такава, която да удовлетворява клуба.