Венци Живков отрече за възможност ЦСКА да играе на "Герена"

снимка: SPORTA.BG

Единият от изпълнителните директори на ЦСКА Венцислав Живков коментира веднага след наказанието на ЦСКА с лишаване от домакинство за мача с Локомотив София, че най-вероятно двубоят ще се играе на "Васил Левски". "Червените няма да могат да играя на "Българска армия" заради провинения на техните фенове при гостуването на Черно море в последния кръг на А група.

 

За "армейците" вариантите били или националния стадион или "Христо Ботев" в Благоевград. "Герена? Абсурд!" бе краткият и ясен коментар на Живков относно възможността ЦСКА да играе на стадиона на Левски "Георги Аспарухов".

 

По-рано шефът на фенклуба на ЦСКА Дучето заяви, че феновете са готови да подкрепят тима дори и на Герена, но шефът на тима явно абсолютно отхвърля този вариант.