Венци Стефанов: С всяка победа самочувствието ще се връща

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов заяви след мача с Локомотив (София), че е доволен от представянето на "белите", но само през второто полувреме.

Славия се наложи над градския си съперник с 2:1 в първи мач от осминафиналите в турнира за Купата на България, игран на стадиона в столичния квартал "Надежда". "Белите" изоставаха в резултата, но стигнаха до пълен обрат с две попадения след почивката.

"Доволен съм от играта през второто полувреме. През първата част момчетата тотално ме разочароваха. След почивката показахме тази игра, която искаме да виждаме.

Все още нищо не е решено. След мача на "Овча Купел" ще преценим какви са целите ни в този турнир.

Има още много неща, които трябва да подобряваме. С всяка победа самочувствието ще се връща. Има още един мач", коментира Стефанов.