Венци Стефанов плашил съдията Станислав Тодоров с унищожаване

Скандалният Венцеслав Стефанов си е позволил доста вулгарно поведение на почивката на дербито между Славия и Левски, завършило с успех на "сините" 3:0 на стадион "Васил Левски".

Претенциите на президента на "белите" към Станислав Тодоров са за неотсъдена дузпа при нарушение срещу Чунчуков при резултат 1:0 за Левски в началото на мача. На почивката босът на столичани е потърсил саморазправа с шуменския съдия, като се е наложило и полицията да се намесва.

Чичо Венци е влетял в тунела с охрана от 5-6 човека и се е разкрещял жестоко към арбитъра. Заплахи като "унищожаване" и "изхвърляне от съдийството" са присъствали в речника на бившия бос на силовата групировка СИК и приближен на Младен Михалев-Маджо.

Изпълненията на Стефанов с аописани от делегата на мача и от самия Станислав Тодоров и се очаква БФС да наложи солена санкция на виновника.