
Старши треньорът на Черно море Велизар Попов е на мнение, че отборът е свършил на максимум плана за физическа подготовка на играчите.
"Няма как да сме напълно готови за старта на първенството. Във физически план сме добре, но в игрови ще видим как сме в процеса на мачовете. Мисля, че лошите терени и климатични условия оказаха недобро влияние на тима, но няма да хленчим и да си търсим оправдания. В последната контрола с румънския Виктория бяхме изморени, но до мача с Черноморец ще бъдем значително по-свежи. Тази седмица наблягахме на тактическите тренировки", коментира той.
Според Попов селекцията на Черно море е добра. "Никой не може да гарантира дали даден играч ще оправдае доверието, но мисля че с тази селекция ни на практика запълнихме дупки в невралгични за нас постове. Привлякохме десен бек, централен нападател, дясно крило и играч, който да играе зад нападателите. Нямаме 11 твърди титуляри. Ще преценяваме според мачовете ни кой да играе. Общо взето основната група ясна", добави Попов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ