Вайс: Разбира се, че сме разочаровани от равенството с Нова Зеландия

галерия:

Треньорът на Словакия Владимир Вайс сподели след равенството на неговия тим срещу Нова Зеландия, че е разочарован от загубените две точки. Словаците поведоха в резултата с гол на Витек, но с гол в продължението на Рийд отборът от Океания измъкна точка.

 

„Разбира се, че сме разочаровани от този резултат", заяви Вайс пред репортери след края на срещата. „Това обаче е част от футбола. Тренираме усърдно, за да не допускаме грешки, но ето че те са факт".

 

„Единственото, което ни остава сега, е да се подготвим максимално добре за следващата среща. Надявам се да не допускаме повече грешки на този шампионат", каза още Вайс.

 

И четирите отбора в група F са с по една точка в своя актив, след като вчера Италия и Парагвай извъртяха също равенство- 1:1.