
снимка:
АП
Домакините от Вашингтон Кепитълс надделяха над гостуващия Детроит Ред Уингс с 4:2,(1:1, 1:1, 2:0) в среща от редовния сезона НХЛ, играна снощи.
Двубоят се реши едва в последната третина на мача, когато Александър Овечкин (на снимката) отбеляза два безотвени гола за Вашингтон, донасяйки успеха в срещата. Гол и асистенция за успеха на Кепитълс добави Майк Грийн. За гостите точни бяха Лейно в първата и Францен във втората третина.
Двата тима са лидери съответно в югоизточната и централната дивизии. Вашингтон е на 11 точки пред Каролина, докато Детроит е на 9 пред Чикаго.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ