Вашингтон с успех над "пантерите" от Флорида

снимка: АП

Тимът на Вашингтон Кепитълс се наложи над Флорида Пантърс с 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) в мач от редовния сезон в НХЛ, игран тази нощ в столица на САЩ.

 

Двубоят бе равен до последната третина, която Кепитълс спечелиха с 2:0 с две попадения на Майк Грийн. Йози Тиъдор отрази 20 удара към своята врата и спомогна за успеха на столичани.

 

Голът за Флорида бе дело на Кийт Балар. „Пантерите" са трети в Югоизточната дивизия, която е оглавявана именно от Вашингтон. Кепитълс са втори в Източната конференция, като изостават на 13 точки от тима на Бостън.