Варди смълча Берлин с гол шедьовър, Англия със страхотна победа над световния шампион (ВИДЕО)

Световният шампион по футбол Германия претърпя унизителна загуба в приятелския мач срещу Англия в Берлин - 2:3.

Домакините поведоха с 2:0 още до 47 мин. През първото полувреме се разписа Крос, в малко след почивката - Гомес. Попадение на централния нападател Гомес бе отменено през първото полувреме заради спорна засада.

След втория гол бундестима изпадна в странно състояние - играчите на треньора Льов започнаха да правят детински грешки, типични за отбор от аматьорските лиги. За сметка на това англичаните заиграха отлично. Кейн намали със страхотно изпълнение.

Черешката на тортата постави Варди. Нападателят на лидера в Англия "Лестър" отбеляза феноменален гол за 2:2 само 3 мин и 19 секунди, слек като велез като резерва. С Той засече с пета центриране отдясно и накара вратаря на домакините Нойер да си говори сам.

Малко преди края англичаните пропуснаха чист шанс за обрат. Но това се случи в първата минута на допълнителното време - Дайер засече за 3:2.