Варан пропуска мача с Галатасарай?

Рафаел Варан може да пропусне домакинската среща на Реал Мадрид срещу Галатасарай следващата седмица в сряда, след като стана ясно, че той има контузия на гърба, разкрива френското издание "Екип".

През следващата седмица започват четвъртфиналите в Шампионска лига, като френският национал се превърна във важна фигура за Реал, след като изигра страхотни мачове с Барселона и Манчестър Юнайтед, измествайки Пепе от титулярния състав.

Срещу Галатасарай обаче Моуриньо може и да не разчита на младия бранител, който изпитва сериозни болки, след като изпитва напрежение в гърба след завръщането си от световните квалификации, където неговата Франция записа победа и загуба съответно срещу Грузия (3:1) и Испания (0:1).

През седмицата от "кралския клуб" споделиха, че няма проблеми с контузени, но въпреки това Варан не беше в групата за мача със Сарагоса снощи, завършил наравно 1:1.

Медиите в Испания смятаха, че отсъствието му се дължи най-вече на натрупаната умора от последните месеци, но в момента той води подготовка с физиотерапевтите на отбора и е под въпрос за мача срещу Четвъртфиналите.