Ван Перси: Трябва да вкарваме повече

снимка: АП

Холандският стрелец на Арсенал Робин ван Перси изрази мнение, че "артилеристите" трябва да бъдат по-решителни пред гола, ако искат да се борят за титлата в английската Висша лига. Въпреки, че вече имат реализирани 17 попадения в 5 шампионатни срещи, според "лалето" той и неговите съотборници се нуждаят от максимална ефективност пред противниковия вратар.

 

"Направихме някои добри неща от началото на сезона, но има и някои лоши аспекти в играта ни, които трябва да коригираме", коментира Ван Перси пред Daily Mirror.

 

"Ако вземем за пример срещите с Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити, там имахме много положения за гол, но въпреки това загубихме. Някои съдийски решения също не бяха на ниво. Нужно е да погледнем себе си в огледалото и да започнем да се справяме по-добре. Ако говорим за създаването на шансове за попадение - тук сме добре, формацията 4-3-3 наистина дава резултат."