
Наставникът на Байерн Мюнхен Луис Ван Гаал беше разочарован от пропуснатия шанс да вземат трите точки срещу Хамбургер. Мачът завърши без голове на стадион „Нордбанк Арена".
„Казах на играчите в съблекалнята, че е срамно, че не победихме. Имах чувството, че може да направим повече. Отборът на Хамбургер беше изморен в края, тогава беше момента за победа," заяви Ван Гаал, цитиран от Kicker.
"Баварците" може би бяха по-добрия отбор, но липсата на концентрация пред гола в края на мача ги накара да се задоволят с равенството. Действащият шампион в Бундеслигата заема девето място във временното класиране с 12 точки, на девет от лидера Борусия (Дортмунд).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ