
Наставникът на Байерн Мюнхен Луис ван Гаал изрази своето разочарование от загубата в двубоя срещу Шалке. „Баварците" паднаха у дома на „Алианц Арена" в среща от полуфиналите за Купата на Германия. Холандският специалист вярва, че неговият тим е заслужавал да получи право да изпълни дузпа в 82-та минута за нарушение срещу Марии Гомес.
„Тази загуба е много разочароваща за моите футболисти. Това е футбола, единия тим само се защитава, контраатакува и бележи," заяви Ван Гаал след мача.
„Ние играхме с лъвски сърца през втората част, но нямахме късмет. А и трябваше да ни дадат дузпа."
Така на финала за Купата на Германия Шалке ще се изправи срещу тима на Дуисбург.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ