
Треньорът на Байерн (Мюнхен) Луис ван Гаал бе много доволен след минималната победа с 1:0 над Лион в първата среща от полуфиналите. Успехът дойде след гол на Ариен Робен, като преди това Франк Рибери бе изгонен за директен червен картон, а малко по-късно и Туалалан напусна терена за втори жълт.
"Когато Рибери получи червен картон, не бях много сигурен, че ще победим. След червения картон на Тулалан пуснах Марио Гомес, за да засиля атаката и да търсим бърз гол. Определено съм доволен след като показахме на Европа нашата сила. Дори и докато бяхме с човек по-малко отново доминирахме на терена и създадохме повече положения," заяви Ван Гаал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ