
Рафаел ван дер Ваарт ще направи ударно завръщане за мача на неговия Тотнъм срещу Блекпул.
Холандският плеймейкър тренира вече цяла седмица с първия отбор на „шпорите". Играчът бе извън игра поради травма, която получи на 28 ноември по време на мача с Ливърпул. От лекарския екип предвиждаха по-дълъг период на възстановяване, но футболистът показа силен характер и огромно желание да се върне възможно най-скоро в игра.
Ван дер Ваарт пропусна мачовете на Тотнъм с Бирмингам, Челси и Твенте, докато беше на лечение в Холандия.
Играчът подписа със „шпорите" през лятото и направи невероятен дебют - отбелязал е 8 гола в 14 срещи. Холандецът се превърна в движеща сила и основен играч за Тотнъм и неговото отсъствие се отразява върху играта на тима.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ