Ван дер Ваарт: Искам да остана в Реал Мадрид

снимка: football.co.uk

Сезонът за Реал Мадрид на теория приключи. Два мача преди края на шампионата в Испания "кралският клуб" се намира на втора позиция след новите шампиони Барселона и на достатъчно точки пред втория Севиля.

 

Сега обаче е моментът, в който много от футболистите на "Сантяго Бернабеу" ще получат възможност да докажат себе си и, че заслужават място в редиците на отбора.

 

Един от тези футболисти е холандският халф на "белия балет" Рафаел ван дер Ваарт, който наскоро изрази желанието си да запази мястото с в тима.

 

"Знам, че в оставащите два мача до края на сезона не мога да направя чудеса, но все пак ще дам всичко от себе си и ще се опитам да играя на максимум", заяви бившият играч на Хамбургер.

 

"Срещу Виляреал играхме добре, но нямахме късмет, и те успяха да ни надвият. Показахме добър дух и на два пъти успяхме да изравним. Това, че и аз успях да отбележа беше много хубаво. Надявам се до края на сезона да имам поне още една такава възможност и да докажа на ръководството, че мястото ми е в Реал", допълни Ван дер Ваарт.

 

Холандецът не пропусна и да поздрави вечния съперник на "белите" Барселона за изключителния успех в Примера Дивисион.