Ван Дер Сар иска ФА Къп

снимка: 1000goals.com

Вратарят на Манчестъ Юнайтед Едвин ван дер Сар се надява неговият тим да продължи победния си ход, след снощния успех с 3:0 над Саутхямптън, и да спечели трофея ФА Къп през май.

 

38-годишният страж, койтно наскоро подписа за още година с "червените дяволи", все още не е печелил ФА Къп и това е единственият трофей, който липсва от витрината на холандеца.

 

По-късно този месец Юнайтед ще се изправят срещу лондонския Тотнъм в мач от следващия кръг на надпреварата.

 

"Надявам се да спечелим ФА Къп тази година, тъй като времето ми на Олд Трафорд изтича много бързо", коментира холандският страж пред официалната телевизия на "червените дяволи".