Ван дер Мейде напуска Евертън след края на сезона

снимка: daylife.com

Холандският футболист на Евертън Анди Ван дер Мейде най-вероятно ще напусне клуба след края сезона, съобщава Скай Спортс. Договорът на полузащитника с "карамелите" изтича в края на настоящия сезон, но от ръководството на тима нямат намерение да му предложат нов.

 

Холандецът пристигна през 2005 г. от Интер срещу 2 милиона паунда, но постоянните контузии му попречиха да се наложи в титулярния състав на Дейвид Мойс. Според агента на футболиста, Ван дер Мейде ще си търси нов клуб отново в английската Висша лига.