Ван Буйтен: Аз съм просто човек, а не робот

галерия:

Защитникът на Байерн Мюнхен Даниел ван Буйтен призна, че се намира в труден период и изрази надеждата си, че ще излезе от сложната ситуация, в която е в момента.

 

В последно време Буйтен страда от много контузии, а в моментите, в които е  на терена за "баварците" се представя посредствено и през изминалите няколко седмици немските медии засипаха с критики бранителя.

 

"Аз съм човек, не съм робот," ядосано заяви Буйтен пред TZ.

 

"Швайнщайгер също имаше труден период и го преодоля, надявам се и аз да направя същото," продължи защитникът.

 

"Не е хубаво, когато те критикуват. В момента ми е тежко, но не искам да се оплаквам и приемам негативните изказвания по мой адрес," допълни Буйтен.