Валтер Мадзари недоволен от рефера след загубата от Милан

галерия:

Треньорът на Наполи Валтер Мадзари бе разочарован след загубата от Милан с 1:2 на „Сан Паоло". Мадзари също така бе недоволен и от рефера, защото е свирил по различен начин за двата тима.

 

„Трябва да се научим да играем като отбор от върха на таблицата и да бъдем по спокойни. Това не бяхме ние тази седмица," заяви Мадзари пред Sky Sport Italia.

 

"След като Микеле Пациенца получи втори жълт картон ние заиграхме по-добре, но бих предпочел да останем с 11 човека на игрището."

 

„Колкото за рефера. Той нямаше еднаквост при отсъжданията. Едни и същи фаулове трябва да се свирят по един и същ начин за двата отбора. Особено, когато даваш жълти и червени картони. Повече няма да говоря за рефера."