Вальо Братоев сам си превърза крака

Волейболистите на Левски Волей победиха с 3:0 (24, 16, 14) Виктория Волей в 4-ия кръг на Суперлига.

„Сините" обаче загубиха посрещача Валентин Братоев още в началото на срещата. Националът изкълчи глезен при 5:3 за домакините от Пловдив и веднага напусна игрището.

Братоев реши да пренебрегне медицинския щаб в залата и сам си превърза крака, пише „7 дни спорт". В игра за Левски се появи Симеон Александров, който доигра срещата.

Мачът не беше особено интересен. Интрига имаше единствено в първия гейм, в който пловдивчани поддържаха разлика от 2-3 точки, но сините успяха да изравнят при 23:23, а след това и да обърнат 24:26.

Във втората част момчетата на Мартин Стоев разпиляха домакините с 25:16. Сценарият се повтори и в последната част, която завърши 25:14.