Валери Домовчийски игра половин час при загуба на Дуисбург

Валери Домовчийски игра близо половин час при загубата на Дуисбург с 0:2 срещу Гройтер Фюрт в мач от 24-ия кръг на германската втора дивизия.

За победителите цял мач на резервната скамейка остана защитникът Асен Караславов, информира БТА.

Домовчийски се появи на терена на мястото на румънеца Емил Юла в 63-та минута, когато резултатът все още беше равен.

Оливие Ошън обаче откри резултата десет минути по-късно, а последвалият натиск на домакините доведе до втори гол, дело на Роберт Цилнер в добавеното време.

Отборът на Караславов поведе с четири точки пред Айнтрахт Франкфурт, който играе срещу Енерги Котбус в неделя.

Дуисбург остана на 15-о място и е равен по точки с отбора на Ерцгебирге Ауе, който има два мача по-малко.