
Нападателят на Парма Валери Божинов разкри, че не иска да се върне в Манчестър Сити. Българският национал бе отдаден под наем в италианския клуб този сезон и вчера отбеляза победния гол за 1:0 в двубоя срещу Милан.
"Мисля си само за Парма. Надявам се клубът да преподпише с мен, защото искам да остана тук за дълго време. Чувствам се щастлив тук, а и съм доволен от играта си. Няма какво друго да желая", каза Божинов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ