Валентин Илиев титуляр при победа на Стяуа

Валентин Илиев игра цял мач за Стяуа (Букурещ), който победи с 2:1 Петролул и се доближи на пет точки от първото място в румънското футболно първенство.

Хамза Юнес даде аванс на гостите от Плоещ в 33-та минута, но голове в края на двете полувремена донесоха победата на Стяуа в срещата от 29-ия кръг на шампионата. Тиби Балан изравни само шест минути преди почивката, а седем преди последния съдийски сигнал точен беше и Стефан Николич, който съхрани надеждите на столичния гранд за титла.

Стяуа е пети с пет точки пасив срещу ЧФР Клуж, а до края на сезона остават пет кръга.

Пламен Крумов игра 72 минути за отбора на Конкордия, който победи с 3:1 изпадналия Миовени и увеличи шансовете си за спасение в елита, информира БТА. Отборът на бившия играч на Черноморец е на шест точки пред зоната на изпадащите.