Валентин Илиев: Направихме много слаб мач

снимка: БГНЕС

Защитникът на българския национален отбор Валентин Илиев заяви след мача с Грузия, че се надява отборът да се класира, въпреки показаното до момента.

 

"Направихме много слаб мач и определено играхме под възможностите си. Не мога да си дам обяснение, защо играхме така, но това не трябва да става за напред. Отидохме за победа, но не я постигнахме и не заслужавахме да победим.

 

Все още смятам, че имаме шансове да се класираме за Световните финали и ще вярвам в тях, докато са теоритични", заяви Илиев.